WireWorld Island 7 HDMI (0,5m)

Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: WireWorld
Kod produktu: 84F1-79147

Opis

Kabel HDMI WireWorld Island 7

Bazujący na międzynarodowym sukcesie wielokrotnie nagrodzonej linii 5² i 6, Island 7 jest najtańszym kablem w linii HDMI Wireworlda.
Jest to kabel HIGH SPEED WITH ETHERNET który przesyła sygnał 10,2 Gbps, 1080p, HD4K, Deep colour, formaty 3D oraz posiada nową specyfikację v1.4.
Budowa kabla o nazwie Symmetric Balanced Pair (SBP), to unikalna, wielokrotnie nagradzana konstrukcja, na którą składa się 16 przewodników (zamiast 12), po dwa, równolegle ułożone w izolacji.
To kabel dla tych, którzy w szczególności chcą podłączyć swoje ekrany z serwerami wideo, konsolami gier czy domowymi komputerami.
Modele kabla o długości od 7m wyposazone są w repeater czyli wzmacniacz. W kablach tych bardzo ważne jest zachowanie kierunkowości.

Dane techniczne:
- Przewodniki: miedź 28AWG
- Izolacja: pianka polietylenowa
- Powierzchnia wtyków: 24 k złoto
- Wtyki: odlewane/plastikowa otoczka
- Konfekcja: HDMI-HDMI

Kable HDMI (High Definition Multimedia Interface) zapewniają krystalicznie czysty obraz i dźwięk w najwyższej rozdzielczości. Jakość tego sygnału jest jednak często zakłócona poprzez straty sygnału, spowodowane nieadekwatną jakością kabla. Ekstremalne wymogi najnowszych kabli HDMI w wersji v1.4 powodują, że wybór odpowiedniej łączówki stał się jeszcze trudniejszy niż w przeszłości.
Linia Kabli HDMI firmy Wireworld to sześć modeli, z różnych poziomów cenowych i jakościowych. Wszystkie naszpikowane są najnowszymi rozwiązaniami opatentowanymi przez Wireworld, mającemu na celu uzyskanie jak najwyższej jakości obrazu i dźwięku.
Wszystkie modele HDMI firmy Wireworld spełniają założenia najnowszego standardu v1.4 HIGH SPEED with Ethernet.
Wireworld jest pierwszą firmą na świecie, która oznaczyła swoje kable oficjalną specyfikacją ustaloną przez DMI LLC.
Priorytetem w produkcji kabli v1.4 jest jednakowy system oznaczeń. Wraz z serią 6 Wireworld zastąpił swój system oznaczeń na system HDMI LLC.
HDMI HIGH SPPED with Ethernet – logo dla kabli, gwarantujących transmisję na poziomie 10,2 Gbps.

Wymagania dla kabli HDMI v1.4:
Wraz ze specyfikacją v1.4 Grupa HDMI skorygowała największe błędy w oznaczeniach tych kabli. W zasadzie nie ma większych zmian w konfiguracji kabli v1.4 w stosunku do ich oryginalnej wersji v1.3. Jedynym wyjątkiem jest nowy kanał Ethernetowy, który jest opcjonalną właściwością dostępną w nowych kablach HDMI i komponentach AV. Najważniejszą sprawą, jeżeli chodzi o kable HDMI, to szybkość transmisji. W 2004 roku Wireworld stał się pierwszą firma na świecie, która wprowadziła oznaczenia przesyłu prędkości danych, umieszczone na każdej długości kabla, w literaturze i opakowaniach. Ważne jest także to, że nie ma oficjalnych wyznaczników szybkości powyżej 10,2 Gbps, a szybkość ta zależy w dużej mierze od długości kabla. Aby zlikwidować zamieszanie wokół oznaczeń kabli HDMI, grupa HDMI wprowadza nowy standard oznaczeń. Po listopadzie 2010 roku kable HDMI starszych generacji nie mogą już być sprzedawane w sklepach.
Według nowych reguł kable przesyłające sygnał o prędkości 2,2 Gbps muszą być oznaczone jako: „STANDARD SPEED”, kable z prędkością 10,2 Gbps: „HIGH SPEED”, a kable które dodatkowo wspierają przesył Ethernetowi: „WITH ETHERNET”. Wszystkie nasze serie kabli HDMI, włączając w to Platinum Starlight, posiadają specyfikację „HIGH SPEED WITH ETHERNET”. Nawet nasze najdłuższe kable serii 6 przesyłają sygnał 10,2 Gbps, ponieważ zamontowano w nich wzmacniacze („repeatery”) sygnału.

Nagroda CES Innovation
Program CES Innovations Design and Engineering Awards wyszukuje najbardziej innowacyjne produkty elektroniki konsumenckiej (CE). Wireworld jest jedyną marką, która otrzymała taką nagrodę dla swoich kabli HDMI. Całe doświadczenie Wireworlda w produkcji kabli cyfrowych audio zostało wykorzystane przy projektowaniu technologi HDMI, zapewniając ich wysoką jakość i funkcjonalność. Teraz klienci mogą się cieszyć nieskompresowanym dźwiękiem z różnych formatów audio, takich jak: DTS-HD Master, Dolby TrueHD, SACD i DVD Audio.

WAŻNE!
Wszystkie kable oznaczone są strzałką, która pokazuje kierunek sygnału. Prawidłowe połączenie powinno wyglądać tak: Blu-ray/DVD → Amplituner → projektor/ekran
W trosce o najwyższą jakość i weryfikację produktów, Wireworld przeprowadza rygorystyczne testy jakościowe. Każdy kabel przechodzi test w zakresie dźwięku i obrazu. Tylko te, które przejdą ten test są dopuszczone do sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl